21.06.2024, Piatok

Noc v škole

Aj Vy ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo sa deje v škole, keď skončí vyučovanie a hlavne, čo sa tam deje v noci? Žiaci 5.B sa to odhodlali zistiť na vlastnej koži. Keď všetci zamestnanci školy odišli a už v nej nebol naozaj nikto, plní odhodlania a ...

Aj Vy ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo sa deje v škole, keď skončí vyučovanie a hlavne, čo sa tam deje v noci? Žiaci 5.B sa to odhodlali zistiť na vlastnej koži. Keď všetci zamestnanci školy odišli a už v nej nebol naozaj nikto, plní odhodlania a odvahy prišli vyzbrojení spacákmi, dekami, baterkami a nestačili sa veru čudovať, čo sa v tej zázračnej budove deje. Dajú sa tam hrať všetky možné aj nemožné hry. Celá škola sa za šera zmenila na ´escape room´, kde bolo potrebné použiť baterku, trochu dôvtipu a vylúštiť rôzne indície, aby ste prišli do cieľa. Trošku tam aj strašilo (ale nie naozaj). Emočne nabití a vyčerpaní, všetci veľmi rýchlo zaspali a tešili sa, že ráno nemusia vstávať do školy.

 

Viac fotiek nájdete TU.