24.06.2024, Pondelok

ŠKD na výlete

Dňa 20.06.2024 sme sa v ŠKD vybrali na celodenný výlet do Veľkého Šariša. Už samotná cesta na detské ihrisko bola veľmi zaujímavá a dobrodružná, lebo na presun ...

Dňa 20.06.2024 sme sa v ŠKD vybrali na celodenný výlet do Veľkého Šariša.

Už samotná cesta na detské ihrisko bola veľmi zaujímavá a dobrodružná, lebo na presun sme využili nielen MHD, ale aj vlak čo bolo pre nás veľkým zážitkom (pre niektorých dokonca tým prvým). Po príchode na detské ihrisko sme v dobrodružstvách pokračovali, keď sme sa zahrali na námorníkov a pirátov na lodi. Zdolávali sme množstvo prekážok, ale zároveň sme sa aj nasmiali pri kartových či iných zábavných hrách. Na obed sme sa presunuli do CafeteriePitStop, kde na nás už čakal chutný obedík..... a samozrejme sladká bodka na záver v podobe mrazeného osvieženia. A konečne nadišiel ten správny čas aj pre našich A-čkových futbalistov, ktorí si zahrali zápas storočia konečne na trávnatej ploche aj keď v skrátenej verzii.

Za toto dobrodružstvo ďakujeme našim p. vychovávateľkám, p. asistentkáma samozrejme aj našim rodičom, ktorí nám to umožnili svojím finančným príspevkom...

Ešte raz ĎAKUJEME 

 

Viac fotiek nájdete TU.