25.06.2024, Utorok

Výtvarná súťaž

Máme víťazov výtvarnej ,,Medzinárodnej súťaže", ktorú organizovalo mesto NowySącz, Poland.

Máme víťazov výtvarnej ,,Medzinárodnej súťaže", ktorú organizovalo mesto NowySącz, Poland.

V našej škole máme nielen úžasné športové, spevácke či iné talenty, ale môžeme sa pýšiť aj výtvarnými úspechmi. Medzinárodnej súťaže „Záhrada krásy, láskavosti a šťastia“ (Ogród piękna, dobra i radości) sa zúčastnili mladí výtvarníci z krajín: Slovensko, Ukrajina,  Bulharsko, Rakúsko, Čína a Izrael. Z rekordných 1394 výtvarných prác v kategórii 8 – 11 rokov bolo vyhlásených iba 34 víťazov. V kategórii 12 – 15 rokov umiestnenie získalo iba 22 žiakov. Naša škola v oboch kategóriách získala po 2 krásne  ocenenia. Našim žiakom blahoželáme, zároveň  prajeme veľa podobných úspechov a radosti z maľovania, ako aj z reprezentácie našej školy.

Kategória 8 – 11 rokov:

Bianka Benčová    3. B

Anabela Vlasatá    3. B

 

Kategória 12 – 15 rokov:

Heidi Ržoncová   7.A

Matej Vavrek      7. A

Viac fotiek nájdete TU.