25.06.2024, Utorok

Noc v škole – 2.časť

Noc z 24. na 25. júna bola pre nás, žiakov 5.A triedy, dobrodružná. Nestrávili sme ju vo svojich detských izbách, ale  v škole,  spolu so svojimi spolužiakmi a triednou učiteľkou. Bolo veru veselo...

Noc z 24. na 25. júna bola pre nás, žiakov 5.A triedy, dobrodružná. Nestrávili sme ju vo svojich detských izbách, ale  v škole,  spolu so svojimi spolužiakmi a triednou učiteľkou. Bolo veru veselo... Súťažili sme, hľadali sme poklad podľa rôznych indícií, lúštili sme hádanky, rozprávali sme si zážitky, cvičili sme, pripravili sme si spoločnú večeru a pozreli si rozprávku na dobrú noc.  Noc strávená v škole má naozaj svoju neopakovateľnú atmosféru. Bol to pre nás neopísateľný zážitok. Už teraz sa tešíme na tú ďalšiu.

Žiaci 5.A triedy

 

Viac fotiek nájdete TU.